Адвокат Мартиненка підтвердив вручення підозри своєму підзахисному

Адвокат екс-нардепа Миколи Мартиненка Ігор Черезов підтвердив, що його підзахисному детективи НАБУ в середу вручили остаточний варіант підозри.

"Насправді, ми дійсно сьогодні були разом з Мартиненком Н, В. і адвокатом Бойко П.А. в НАБУ, і не САП, а детектив НАБУ нам вручив текст підозри", — розповів він в коментарі "Українській правді".

Він зазначив, що по суті антикорупційним органом були об’єднані дві кримінальні справи — перша, за яким Мартиненко було оголошено про підозру 20 квітня 2017 року, і друге, по якій підозра було вручено в жовтні 2017 року. При цьому він додав, що "ніяких успіхів САП або НАБУ в цьому немає" і це "звичайна процесуальна дія".

Він також висловив сподівання, що всі звинувачення проти Мартиненка розваляться в будь-якому суді через відсутність доказів.

Нагадаємо, ввечері 20 квітня детективи НАБУ затримали колишнього народного депутата Миколи Мартиненка.

Затримання було проведено в рамках розслідування справи про закупівлі ДП "СхідГЗК" концентрату урану через австрійську прокладку. За даними слідства, колишній член парламентської фракції "Народного фронту" Микола Мартиненко є співучасником розтрати понад 17 мільйонів доларів держпідприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат".

22 квітня Солом’янський районний суд Києва відмовив в арешті колишнього народного депутата Миколи Мартиненка і відпустив його на поруки ряду народних депутатів. У той же день на поруки судом був випущений перший заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Перелома, якого слідство вважає спільником Мартиненка.

«Аргумент»