Під час зіткнень під Радою постраждали щонайменше троє журналістів

Щонайменше до трьох журналістів правоохоронцями було застосовано силу під час сьогоднішнього штурму наметового містечка під Верховною Радою.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко.

«Зокрема, проти кореспондента «Радіо Свобода» Сергія Нужненка застосовано газовий балончик, журналіста «ГромадськеТБ» Богдана Кутєпова вдарили ногою. А репортера видання «Інсайдер» Влада Красінського грубо виштовхують щитами з місця події», – написав він.

За його словами, кожен журналіст представлявся, мав журналістське посвідчення і був «озброєний» лише професійним репортерським обладнанням.

«Тільки учора на великій дискусії в НСЖУ ми говорили про фізичну небезпеку і системну безкарність за напади. Обурювалися, що представники МВС та Нацполіції не готові публічно звітувати про перебіг розслідувань злочинів про журналістів. Але з чим же йти на такий звіт? Якщо самі силовики – джерело небезпеки для журналістів!», – резюмував він.

Як повідомлялося раніше, після знесення поліцією наметового містечка під Верховною Радою України одинадцятьох протестувальників доставили до лікарень Києва.