У Запоріжжі спиляли сквер заради будівництва торгового центру

У Запоріжжі спиляли сквер, аби побудувати на його місці торговий центр. Роботи здійснювались під наглядом близько сотні «тітушок», передає місцеве видання 061.ua.

За даними видання, загалом робочі під охороною «тітушок»  знищили понад 500 дерев. У відповідь активісти, що виступають за збереження скверу, звернулися до суду.

Крім того, один з активістів прикував себе до дерева на знак протесту. На місце викликали поліцію, проте правоохоронці заявили, що знищення дерев проходить в рамках закону.

Як повідомляється, ділянка під сквером знаходиться в довгостроковій оренді у фірми «Ленд Девелопмент», що належить депутату міськради Володимиру Кальцеву. Він заявляв про намір побудувати на місці скверу торговий центр.Раніше, в квітні цього року виконком Запорізької міськради дозволив спиляти дерева на ділянках «Ленд дівелопмент». Захисники скверу оскаржили це рішення в суді. Суд першої інстанції залишив рішення виконкому в силі. Активісти подали апеляцію. Її розгляд очікується в серпні. Точної дати поки немає.

На сесії 27 червня мер Запоріжжя Володимир Буряк запропонував призупинити будь-які роботи і акції протесту в сквері Яланського до рішення суду. На сьогодні апеляція, яка оскаржує дозвіл на спилювання дерев в сквері Яланського ще не розглядалася. Наразі діє рішення про припинення дозволу на спилювання дерев.

Нагадаємо, депутат Сарненського районної ради Рівненської області Петро Зембицький 7 серпня в стані алкогольного сп’яніння збив насмерть велосипедиста.