З «Опоблоку» продовжать виходити нардепи — експерт

Політичний експерт Валентин Гайдай вважає, що з "Опозиційного блоку" продовжать виходити народні депутати. Таку думку він висловив в коментарі для golos.ua, заявивши, що "ахіллесова п’ята "Опоблоку" — відсутність консолідуючого лідера.

"З "Опоблоку" виходитимуть ще депутати. Те, що вже вийшли три депутати — це тільки перші ластівки. Там були коливання і у Мірошниченко, і у Скорика. Звичайно, навіть з назви "Опозиційний блок" ми розуміємо, що це блок різних партій, груп, сфер впливу, окремих політиків", — пояснив експерт.

За його словами, розпад "Оппоблока" відбуватиметься аналогічно розвалу блоку "Наша Україна".

"Тому тенденції такі, на жаль, трапляються досить часто і зазвичай перед виборами. Коли кожна з угрупувань хоче отримати свій шматок пирога на наступних виборах. Очевидно, що Бойко і його соратники вирішили, що у них більше шансів отримати цей шматок. Тому так і сталося", — резюмував Гайдай.

Нагадаємо, народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін заявив, що "донецька" група "Опоблоку" намагається захопити керівництво партією і підіграє інтересам чинного президента Петра Порошенка.