24.01.2022

Адвокат екс-нардепа Миколи Мартиненка Ігор Черезов підтвердив, що його підзахисному детективи НАБУ в середу вручили остаточний варіант підозри.

"Насправді, ми дійсно сьогодні були разом з Мартиненком Н, В. і адвокатом Бойко П.А. в НАБУ, і не САП, а детектив НАБУ нам вручив текст підозри", — розповів він в коментарі "Українській правді".

Він зазначив, що по суті антикорупційним органом були об’єднані дві кримінальні справи — перша, за яким Мартиненко було оголошено про підозру 20 квітня 2017 року, і друге, по якій підозра було вручено в жовтні 2017 року. При цьому він додав, що "ніяких успіхів САП або НАБУ в цьому немає" і це "звичайна процесуальна дія".

Він також висловив сподівання, що всі звинувачення проти Мартиненка розваляться в будь-якому суді через відсутність доказів.

Нагадаємо, ввечері 20 квітня детективи НАБУ затримали колишнього народного депутата Миколи Мартиненка.

Затримання було проведено в рамках розслідування справи про закупівлі ДП "СхідГЗК" концентрату урану через австрійську прокладку. За даними слідства, колишній член парламентської фракції "Народного фронту" Микола Мартиненко є співучасником розтрати понад 17 мільйонів доларів держпідприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат".

22 квітня Солом’янський районний суд Києва відмовив в арешті колишнього народного депутата Миколи Мартиненка і відпустив його на поруки ряду народних депутатів. У той же день на поруки судом був випущений перший заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Перелома, якого слідство вважає спільником Мартиненка.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *