22.05.2022

Агресивна мімікрія: Кислиця заявив, що за дії Росії соромно всім, крім неї самої

Голосування Генеральної Асамблеї ООН за резолюцію про мілітаризацію Росією Криму та Севастополя говорить про те, що у Росії стає менше друзів.

Про це на Генеральній асамблеї ООН 17 грудня заявив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, коментуючи підсумки засідання, на якому було прийнято резолюцію про мілітаризацію Росією Криму та Севастополя, – повідомляє Укрінформ.

« За дії Росії соромно всім. Не соромно тільки Російської Федерації», – сказав Кислиця.

Український дипломат зазначив, що «це називається агресивна мімікрія». За його словами, для цього «є способи лікування».

Після засідання Кислиця сказав, що підтримка резолюції Генасамблеєю ООН «говорить про те, що вона залишається здоровим організмом».

«Один з найбільш токсичних епізодів цієї дискусії – це коли ти змушений сидіти і слухати лекцію про мир і безпеку від Сирійської Арабської Республіки. Це просто ганьба», – вважає заступник міністра.

Він підкреслив, що «група друзів Росії стає менше».

Однією з причин внесення проекту резолюції став стався 25 листопада обстріл і захоплення Росією в Чорному морі катерів українських Військово-морських сил «Бердянськ» і «Нікополь», а також буксира «Яни Капу». Вони поверталися в Одесу після спроби пройти через Керченську протоку в Азовське море.

Російські силовики затримали 24 українця, пізніше їх заарештували в кримських «судах» і перевезли в Москву. Трьох поранених українців помістили в лікарню слідчого ізолятора «Матроська тиша», інших доставили в СІЗО «Лефортово».

Всім морякам пред’явили звинувачення по ч. 3 ст. 322 (незаконне перетинання кордону) Кримінального кодексу Росії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *