30.11.2021

Апеляційний суд Києва розгляне 22 грудня апеляцію на відмову Печерського районного суду Києва відправити під домашній арешт лідера політичної партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі.

Відповідне судове засідання має відбутися 22 грудня, повідомляється у понеділок, 18 грудня, на сайті суду, предає DW.COM.

Справу розглядатиме колегія суддів у складі Олега Присяжнюка (голова), Дениса Масенка та Ігоря Паленика. Розгляд апеляції розпочнеться об 11:15 годині за київським часом, зазначається на сайті.

Нагадаємо, 10 грудня суддя Печерського районного суду Києва Лариса Цокол відмовилася призначати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту для Саакашвілі. Тоді суд вирішив взагалі не застосовувати до нього запобіжних заходів.

Як повідомлялося, вранці в понеділок, 18 грудня, Саакашвілі відвідав ГПУ, де політик відмовився від допиту. Сам Саакашвілі заявив, що не давав показань, бо вважає, що справу проти нього має розслідувати Служба безпеки України (СБУ).

Міхеілу Саакашвілі інкримінують сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їхньої злочинної діяльності. 8 грудня його затримали в Києві, й він провів кілька днів в ізоляторі тимчасового утримання, але потім його відпустив суд. Згодом, 15 грудня, Генеральна прокуратура України (ГПУ) оскаржила це рішення. ГПУ наполягає на обранні для Саакашвілі запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *