19.05.2022

Аваков: Наземна агресія проти України обернеться для Росії катастрофою

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сподівається, що Росія не вдасться до наземної агресії і воєнний стан в Україні закінчиться до нового року.

Про це він сказав 17 грудня під час відвідування Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби, інформує прес-служба МВС.

«Ми знаходимося в ситуації воєнного стану, в очікуванні, чи будуть продовжуватися агресивні дії з боку Росії. Для нас дуже важливо бути готовими до будь-яких агресивних дій, які можуть бути з боку противника» –  сказав Аваков.

Водночас міністр запевнив, що українські силовики готові до викликів.

«Якщо противник здійснить наземну агресію по відношенню до України, воєнний стан буде продовжено, ми будемо мобілізувати всі сили. Для України це буде дуже складний виклик, але для путінської Росії це буде катастрофа. Ми готові до таких викликів в повному обсязі», – запевнив Аваков.

В той же час, очільник МВС висловив сподівання, що наземної агресії проти України з боку Росії не відбудеться: «Я дуже сподіваюся, що цього не станеться, воєнний стан завершиться до нового року і зусиллями дипломатів ми повернемо окуповані території».

Міністр підкреслив, що останні п’ять років і прикордонники, і Нацгвардія, і поліція, і ДСНС перебувають у напруженні.

Нагадаємо, раніше в РНБО заявляли, що Росія планує глобалізувати військовий конфлікт, і це стосується світової спільноти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *