20.10.2021

Чи стала смертельна ДТП з мажорами в Одесі результатом вуличних перегонів: коментар свідка

Голова ради директорів будівельної компанії ЗАРС Георгій Бочорішвілі підтвердив свою дотичність до смертельної ДТП в Одесі, внаслідок якої загинули діти відомих одеських бізнесменів – 22-річний Шаміль Гаджиєв і 33-річна Вікторія Кравченко. Водночас бізнесмен переконує, що участі у перегонах з ними він не брав.

Уночі проти 24 березня в Одесі на проспекті Шевченка водій автомобіля BMW втратив керування та врізався у припаркований Hyundai Sonata, а потім ще й в опору лінії електропередач. У результаті загинули двоє людей, а сама машина зайнялася.

Читайте також: Смертельна ДТП з мажорами в Одесі: швидкість авто імовірного винуватця Гаджиєва вражає

Згодом стало відомим, що керував машиною 22-річний Шаміль Гаджиєв, а 33-річна Вікторія Кравченко була його пасажиркою. Крім того, з кадрів, які оприлюднили у мережі, можна зробити висновок, що BMW Гаджиєва могла брати участь у перегонах з іншою машиною. За кермом Porsche, що їхав поруч, за неофіційною інформацією, міг бути 26-річний екс-депутат Одеської міської ради та голова ради директорів будівельної компанії ЗАРС Георгій Бочоришвілі.

Сам підприємець у коментарі одеському виданню «Думская» підтвердив, що це саме його Porsche можна побачити на відео. Щоправда, він позиціонує себе не як учасник, а як свідок трагедії.

«BMW пройшов настільки близько, що дивом не зачепив мій автомобіль. Далі все сталося на моїх очах, ми відразу зупинилися, викликали «швидку» і дочекалися поліцію, рятувальників і медиків», – зазначив він. 

Як запевняє бізнесмен, з загиблими він знайомим не був, і у жодних перегонах участі не брав.

«У салоні зі мною була моя дружина, їхали додому. Висловлюю рідним і близьким свої співчуття», – додав Бочоришвілі.

що ще відомо про смертельну ДТП з мажорами в Одесі:

  • 25 бер
    2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *