22.05.2022

День місцевого самоврядування: в одеській мерії привітали кращих службовців (фоторепортаж)

Мер Одеси привітав з Днем місцевого самоврядування та вручив почесні нагороди співробітникам структурних підрозділів Одеської міської ради

День місцевого самоврядування святкують в Україні з 2000 року. Ще в 1996 році Конституцією України визначено, що місцеве самоврядування є правом територіальних громад самостійно вирішувати питання місцевого значення. В результаті реформи децентралізації з 2015 року громади отримали додаткові нормативно-правові, організаційно-адміністративні, а головне, фінансові можливості вирішувати свої проблеми на місцях. Розширення повноважень місцевого самоврядування дозволило значно прискорити розвиток регіонів і України загалом. 

7 грудня 2018 року мер Одеси Геннадій Труханов привітав співробітників структурних підрозділів та депутатів Одеської міської ради з нагоди професійного свята, а також вручив почесні міські нагороди і відзначив кращих працівників мерії, які виграли конкурс на звання «Кращий службовець органів місцевого самоврядування 2018 року». 

Міський голова подякував присутнім в залі за сумлінну працю і відповідальне ставлення до своїх обов’язків, а також окреслив завдання на наступний рік: «Органи управління повинні бути динамічними, гнучкими, здатними передбачати і використовувати міжнародні тенденції. Завдання міської влади — йти і далі тим раціональним шляхом розвитку, який дозволить не втратити особливий інтернаціональний колорит Одеси і бути комфортним містом для сучасних людей». 

Присутніх також привітав голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський і вручив Почесну грамоту Одеської обласної ради заступнику начальника відділу по роботі з господарськими справами юридичного департаменту Одеської міської ради Асташенковій Олені Іванівні, начальнику відділу правового забезпечення департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради Ярославському Олексію Юрійовичу і головному спеціалісту організаційного відділу департаменту документально-організаційного забезпечення Одеської міської ради Медвідь Олесі Володимирівні. А також цінним подарунком (годинник) відзначений начальник відділу кадрової роботи Одеської міської ради Коваленко Олег Якович.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *