24.05.2022

Депутат від БПП зареєстрував у Раді постанову про призначення інавгурації Зеленського на 1 червня

Депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Сугоняко зареєстрував у Верховній Раді постанову про проведення інавгурації Володимира Зеленського 1 червня. Якщо документ підтримають, то новообраний президент не зможе розпустити парламент.

Проект постанови опублікований на сайті Верховної Ради.

У пояснювальній записці зазначається, що сам Зеленський хоче провести інавгурацію 19 травня.

«Варто зазначити, що статтею 3 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» передбачено трансляцію урочистого засідання Верховної Ради України у повному обсязі у прямому ефірі по радіо та телебаченню, а також запису у вечірні години по телебаченню. Разом з тим, у третю неділю травня, яка припадає цього року на 19 травня, відзначатиметься День пам’яті жертв політичних репресій», — наголошується в записці.

Також Сугоняко вважає, що проводити інавгурацію 19 травня не потрібно, бо в церемонії планують взяти участь лідери країн-партнерів та іноземні делегації.

«А це означає необхідність завчасного узгодження з ними дати проведення урочистого засідання Верховної Ради України та/або коригування їх робочих графіків», — йдеться в записці.

Нагадаємо, Волкер пообіцяв представництво США найвищого рівня на інавгурації Зеленського. Також на інавгурацію Зеленського своїх представників відправить Канада.

загрузка…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *