22.05.2022

Дмитро Логгінов: Політикам варто нагадати про те, що вони представляють інтереси громадян

Дмитрий ЛоггиновЗатягування часу із перевиборами нової Верховної Ради — це питання політичного виживання для партій, що пройшли в парламент на хвилі революційних змін у 2014 році. Таку думку у колонці на «ЛігаБізнесІнформ» висловив громадський діяч, волонтер Дмитро Логгінов.

На думку громадського діяча, частина парламенту категорично чіпляється за можливість відбути повну каденцію.

«Чому це відбувається? Основний мотив – необхідність отримати додатковий час для того, щоб підготуватися до виборів у жовтні. В першу чергу, це стосується партій, що позиціонували себе як реформаторські, але які так і не змогли продемонструвати результат, який влаштовує виборців», — припускає Дмитро Логгінов.

На думку Дмитра Логгінова, відсутність діалогу між парламентаріями та виборцями сформувала запит на максимально швидкі зміни в українському політикумі. Про це свідчить рекордна підтримка на президентських виборах Володимира Зеленського (73%), і така ж рекордно низька довіра до нинішньої Верховної Ради (8%).

Громадський діяч назвав три основні позитивні аргументи на користь дострокового оновлення Верховної Ради.

«По-перше, обмеженні строки будуть підвищувати політичну конкуренцію. Конкуренція – це двигун не тільки економіки, а й суспільно-політичних змін. По-друге, у разі дострокових виборів часу для політичних маневрів не залишається. Немає можливості домовлятися, проводити довгі перемовини, створювати сітки підкупу виборців тощо. По-третє, в політичному полі з’явилися суспільно-політичні ініціативи із ліберальними поглядами та новими людьми», — наголосив Дмитро Логгінов.

Нагадаємо, 20 травня відбулася інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського, під час якої він заявив про намір припинити повноваження Верховної Ради та оголосити дострокові вибори.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *