22.05.2022

Фонд Порошенка не витратив 1 млрд грн на молодь, оскільки не придумав як

Адміністрація Президента (АП) України повідомила, що Фонд Президента України щодо підтримки освітніх і наукових програм для молоді, створений Петром Порошенком в 2018 році, не витратив бюджетні кошти в розмірі 1 млрд гривень.

Положення про фонд не розроблено і не затверджено, а принципи організації і напрями діяльності не визначені, йдеться у відповіді АП на запит Українських Новин.

«За інформацією, наданою Координаційним центром забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України, на виконання указу Президента України «Про Фонд Президента України щодо підтримки освітніх і наукових програм для молоді» від 6 листопада 2018 року №357 триває розробка проекту Положення про названому фонді, в якому буде визначено, зокрема, загальні принципи організації та діяльності фонду, а також основні напрямки, порядок і умови надання підтримки освітніх і наукових програм для молоді а рахунок коштів фонду, передбачених у державному бюджеті», – йдеться в документі.

Також у відповіді АП уточнили, що «Координаційним центром забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України підготовлений проект указу Президента України «Про деякі питання підтримки освітніх і наукових програм для молоді», який зараз знаходиться в роботі».

Відзначимо, в указі президента «Про Фонд Президента України щодо підтримки освітніх і наукових програм для молоді» проект положення про Фонд доручено розробити Кабінету Міністрів України. Кабмін також мав забезпечувати щорічне фінансування витрат Фонду Президента України, розробляти і впроваджувати механізми щодо створення сприятливих умов для реалізації в Україні професійного потенціалу молоді, яка отримала освіту за підтримки Фонду.

Нагадаємо, політолог Олег Саакян заявив, що комерційні підприємства чинного президента Петра Порошенка після залишення ним посади, найімовірніше, не будуть продані або відчужені іншим способом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *