28.05.2022

Інавгурацію Зеленського висміяли яскравою карикатурою: «легітимний скиглить у Ростові»

Інавгурацію Володимира Зеленського користувачі мережі висміяли яскравою карикатурою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, картинка “4 вершники” опублікована в Twitter “Город-волнорєз”.

Інавгурація Зеленського: онлайн-трансляція та головні подробиці

На ній зображено чотирьох колишніх президента України: Петра Порошенка, Віктора Ющенка, Леоніда Кучму та Леоніда Кравчука. При цьому у кожного з них є свій атрибут, який символізує те, чим запам’ятався українцям глава держави.

У Порошенка – хрест, Ющенка – бджола, Кучми – ракета “Южмаш” (“Южмаш” з 1986-го по 1992 р. очолював Леонід Кучма), Кравчука – кравчучка.

Цікаво, що на карикатурі відсутній ще один колишній президент, який також добре запам’ятався українцям – Віктор Янукович. На це звернули увагу користувачі Twitter:

“Не вистачає овоча з ялинкою”, “домалюйте овоч”

Які повноваження отримав новий глава держави

Інавгурацію Зеленського висміяли яскравою карикатурою: «легітимний скиглить у Ростові»

Інавгурацію Зеленського висміяли яскравою карикатурою: «легітимний скиглить у Ростові» Інавгурацію Зеленського висміяли яскравою карикатурою: «легітимний скиглить у Ростові» Інавгурацію Зеленського висміяли яскравою карикатурою: «легітимний скиглить у Ростові»

Нагадаємо, колишній президент України Петро Порошенко заявив, що вважає свою президентську каденцію успішної і хотів би закріпити досягнення країни на другому терміні. Тому він планує балотуватися в 2024 році.

Україна може розраховувати на підтримку США, – таку заяву зробив міністр енергетики США Рік Перрі, який очолив делегацію Штатів на інавгурації президента Володимира Зеленського.

Представники партій «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт» і «Опозиційна платформа – за життя» прокоментували заяву Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Зраділи заяві Зеленського проросійські політики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *