24.10.2021

Припинення роботи російських спостерігачів на Донбасі в односторонньому порядку є провокацією і підриває Мінські домовленості.

Так в українському МЗС України, прокоментували рішення Росії щодо виводу російських представників в СЦКК на Донбасі з 19 грудня.

В українському зовнішньополітичному відомстві зазначили, що такий крок є прагненням зняти з себе
"будь-яку відповідальність як сторони конфлікту за наслідки збройної агресії проти нашої держави". У відомстві також підкреслили, що таким чином Кремль намагається змусити міжнародних партнерів і Україну почати "прямий діалог" з бойовиками "Л/ДНР".

"Своїм рішенням Кремль значно підвищує безпекові ризики для СММ ОБСЄ, у т.ч. з метою нав’язування Україні та її міжнародним партнерам неприйнятного варіанту розміщення миротворців ООН на Донбасі", — вважають в українському МЗС.

Там також додали, що українська сторона Спільного центру з контролю і координації (СЦКК) припинення вогню продовжить роботу на Донбасі в звичайному режимі і працювати з представниками ОБСЄ в двосторонньому форматі.

Нагадаємо, МЗС РФ заявило про припинення роботи російських представників в СЦКК на Донбасі з вівторка, 19 грудня.

Спільний центр по контролю і координації припинення вогню — група з контролю за дотриманням Мінських домовленостей, в яку входять представники української і російської сторін, а також бойовики ОРДЛО. Центр розпочав роботу 26 вересня 2014 року в місті Соледар Донецької області.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *