19.05.2022

Кличко і Ко планують забудувати ще 500 га Києва, незважаючи на Генплан

У Києві 2 серпня почався перший етап громадських слухань одразу чотирьох детальних планів території столиці.

Про це повідомив журналіст Олекса Шалайський.

Забудувати новими багатоповерхівками планують Сирець (170 га) у межах вул. Ризька, О.Теліги, Бакинська, Чаплигіна, Ясногірська, Котовського, Щусєва у Шевченківському районі.

Крім того, у КМДА планують віддати під забудову Дружби народів-Васильківську (65 га) у межах бульвару Дружби Народів, вул. Велика Васильківська, Щорса, Володимиро-Либідська, Казимира Малевича, залізниці у Голосіївському районі.

У Кличка також хочуть забудувати 182 га в районі проспекту Науки та вул. Ягідної у Голосіївському районі і 98 га Тростянецької-Червоного хутора – в районі метра «Червоний Хутір» в межах вул. Вінграновського, Тростянецька, Вереснева, Бориспільська та пров. Поліській у Дарницькому районі.

«Незаконність схеми буде анігільована двома речами: 1. Голосуванням підконтрольної депутатської більшості 2. Проведенням фейкових громадських слухань», – пише журналіст.

За словами Шалайського, 2 серпня вже почався етап зі збору «пропозицій», а наприкінці серпня по закінченню відпусток пройдуть самі так звані громадські слухання.

Нагадаємоглава Офісу президента Богдан направив до Кабміну прохання про звільнення Віталія Кличка з посади голови КМДА. Напередодні Кличко отримав повістку на допит до Державного бюро розслідувань, яку він назвав «абсолютно роздутою нісенітницею» і «брудною маніпуляцією».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *