19.05.2022

Лавров висловився проти розриву дружби та заявив, що Росія не воюватиме з Україною

Міністр закордонних справ (МЗС) Росії Сергій Лавров не хоче розривати дружбу з Україною.

Про це він розповів під час ефіру, повідомляє УНІАН.

Зокрема, Лавров зазначив, що не проти українського народу, а Росія ніколи не воюватиме з Україною. Однак виступає проти «режиму» чинної влади.

Також додав, що усі проблеми через «зраду Заходу всіх норм міжнародного права і міжнародної поведінки».

При цьому він заявив, що Росія не воюватиме з Україною. «Воювати з Україною ми не будемо, це я вам обіцяю», — сказав Лавров.

Нагадаємо, ще у 2014 році Росія окупувала Крим та розпочала дестабілізацію на Сході України. Війна з російським агресором триває й нині.

Як повідомлялося, 25 листопада російські силовики захопили два артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу» разом з екіпажами – 23 військовослужбовцями ВМС ЗС України та одним співробітником СБУ.

Росія звинувачує українських військових у порушенні «держкордону» РФ під час переходу з Одеси до Маріуполя. Так званий суд у Криму заарештував всіх заручників до 25 січня 2019 року.

26 листопада Верховна Рада на позачерговому засіданні затвердила указ президента Петра Порошенка «Про введення воєнного стану в Україні». 

10 грудня Петро Порошенко підписав закон «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *