30.11.2021

Луценко може очолити УДАР перед виборами – політолог

Політолог Олексій Якубін заявив, що генеральний прокурор Юрій Луценко веде переговори з партією УДАР стосовно президентських і парламентських виборів в 2019 році.

У коментарі для golos.ua політолог вважає, що Луценко припинив на сто відсотків орієнтуватися на чинного президента Петра Порошенка.

За словами Якубіна, зберігати зв’язок із Порошенком означатиме для генпрокурора обнулення його особистих ініціатив. Глава Генеральної прокуратури, на думку політолога, не хоче брати на себе негатив, пов’язаний з антикорупційними органами.

«Луценко розуміє, що не все у партії влади буде добре, тому він шукає для себе запасну гавань, куди б йому перейти. Зараз Луценко готує для себе місце – він веде переговори з УДАРом, і в списку УДАРу він може стати номером один», – підкреслив експерт.

Якубін додав, що Адміністрація президента буде тиснути на генпрокурора, щоб він відкривав справи проти лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, однак Луценко буде відмовлятися це робити.

Нагадаємо, Луценко заявив, що планує допрацювати на посаді до завершення президентських виборів і повернутися до політичної діяльності в травні 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *