28.05.2022

Мангер розкритикував Порошенка за звільнення Гордєєва

Підозрюваний в убивстві активістки Катерини Гандзюк голова Херсонської облради Владислав Мангер розкритикував президента Петра Порошенка за звільнення голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва на вимогу активістів.

Про це Мангер повідомив в Facebook.

Мангер прокоментував інформацію про те, що Порошенко запевнив представників ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» в тому, що задовольнить відставку Гордєєва.

«Отже, голова ХОДА буде звільнений президентом не з причин професійної діяльності, а тому, що… купка «активістів» наполягла на цьому.

Потурати лише якійсь купці осіб, більшість з яких, я впевнений, Катерину навіть не знали, це, як мінімум, неправильно. Я не прихильник «Солідарності» – це очевидно. Але Ваше рішення навіть у мене, опозиціонера, викликає подив. Звільнити Гордєєва лише з примусу спільноти «ХЗКГ?» – це зрада людини, яка вірно Вам служила!», – написав Мангер.

За словами чиновника, такими рішеннями президент дозволив будь-якому «угрупованню» вирішувати питання державного значення, призначати своїх людей та впливати на уряд.

Також Мангер назвав активістів ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» горластими, нахабними та безпринципними.

Нагадаємо, 5 квітня Гордєєв написав на ім’я президента заяву на звільнення за власним бажанням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *