19.05.2022

Медики розповіли про несподівані причини виникнення інсульту

Медики назвали низку маловідомих чинників, які можуть стати причиною інсульту.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на МедикФорум.

Дієтична газована вода
За результатами масштабного дослідження, споживання двох баночок дієтичних напоїв без цукру на день, збільшує ймовірність інсульту та інфаркту більш ніж на 30%. Також ці напої погіршують пам’ять, та призводять до атрофії мозку.

Перевтома
Напружений робочий графік виснажує нервову систему і знижує її захисний потенціал. Люди, що працюють понад 55 годин на тиждень, мають особливо високий ризик інсульту.

Грип
Науковці дійшли висновку, що серед людей, які перехворіли на грип, ризик инсульту протягом 15 днів після хвороби підвищується на 40%, а менш істотний ризик інсульту зберігається ще протягом року після грипу.

Шум
Люди, які піддаються постійному впливу шуму з навколишнього середовища (наприклад, проживають поблизу аеропортів або автодоріг з активним рухом), більшою мірою схильні до інсультів.

Кровоточивість ясен
Зв’язок між захворюваннями ясен і підвищеним ризиком серйозних серцево-судинних порушень доведений багатьма дослідженнями. Експерти вважають, що такий зв’язок забезпечує запалення від бактерій в яснах.

Алкоголь
Зловживання алкоголем може призводити до важких форм інсульту навіть в молодому віці у людей, які ніколи не скаржилися на здоров’я.

Нагадаємо, нідерландські вчені провели дослідження і встановили, м’якоть яких овочів і фруктів здатна запобігти інсульту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *