25.05.2022

Ми помилилися: Путін визнав поразку з анексією Криму

Президент Російської Федерації Володимир Путін у присутності свого помічника Владислава Суркова, а також вузького кола наближених, визнав помилковість анексії Криму.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це “Фактам” повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв.

За його словами, “своя спецслужба” донесла, що у вузькому колі Путін визнав помилку з українським півостровом. “З Кримом ми зробили помилку, але ми це визнавати не будемо”, – процитував фразу Путіна, звернену до Суркова, Джемілєв.

Окремо він додав, що Путін навряд чи зважився б на анексію Криму, якби знав, до яких наслідків вона приведе.

Він припустив, що російський президент розраховував, що світ “проковтне” анексію Криму, як свого часу  “проковтнув” окупацію частини Грузії. Крім того, на думку Джемілєва, Путін мав намір поставити на чолі України людини типу Януковича, яка визнала би Крим російським.

«Тепер для Путіна зворотний хід рівносильний політичному самогубству», – наголосив Джемілєв.

Нагадаємо, в Росії відсвяткували так звану “Кримську весну” – річницю анексії українського півострова. Перебуваючи в Криму на святкових заходах, Путін вразив цинічною заявою про відносини Росії і України.

У мережі продовжують висміювати візит президента Росії Володимира Путіна до Криму, де він брав участь в урочистих заходах з нагоди п’ятої річниці анексії. На цей раз у поле зору користувачів мережі потрапив зовнішній вигляд Путіна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *