22.05.2022

Мосійчук звинуватив Порошенка в «замовленні» НАБУ обшуків у будинках його друзів

Нардеп від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук розповів, що 19 грудня, вранці, до будинків його друзів у Василькові прийшли з обшуками представники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Працівники НАБУ шукають сліди незаконного збагачення його приятелів, стверджує нардеп.

Мосійчук вважає обшуки частиною політичного замовлення Петра Порошенка. Зі слів депутата, він та лідер фракції Олег Ляшко є «найбільш послідовними опонентами економічної, зовнішньої та соціальної політики влади».

Невдовзі Мосійчук доповнив виклад іншим дописом, де зазначив, що детективи НАБУ підозрюють товариша, що взяв гроші в іншого, у результаті чого збагатився сам Мосійчук. 

«Восени 2013 один мій товариш у іншого взяв в борг гроші і в результаті цього на думку детективів НАБУ незаконно збагатився Мосійчук. По перше, на той час я не обіймав жодної посади.  По друге, в цей час я сидів в Лукянівському СІЗО у сфабрикованій справі так званих «Васильківських терористів». НАБУ і САП замість того, щоб розслідувати факти корупції коли розкрадаються мільярди бюджетних коштів займається пошуком фейкових звинувачень у бік незручних для влади політиків», – написав нардеп (орфографія та пунктуація авторські – ред.).

Нагадаємо, 1 жовтня депутат Верховної Ради від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук заявив, що на нього готується черговий замах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *