22.05.2022

На Дрогобиччині вимагають встановлення дорожніх знаків на відремонтованій автодорозі

У Дрогобицькому районі на автодорозі «Новошичі-Ріпчиці», яку було відремонтовано два роки тому, слід негайно встановити дорожні знаки, щоб зробити рух транспорту безпечним як для пішоходів, так і водіїв.

Цю проблему мешканці населених пунктів Бистрицької сільської ради порушили під час зустрічі з депутатом Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайлом Задорожним і разом з тим подякували народному обранцеві за сприяння у відновленні дорожнього полотна, а також Новошицької школи.

Народний обранець взяв до уваги прохання людей і пообіцяв підготувати відповідне депутатське звернення до обласних інстанцій, до компетенції яких належить встановлення дорожніх знаків, а також долучитися на обласному рівні до розв’язання інших проблем, які турбують людей.

Про зроблене в селах Бистриця, Биків, Глинне, Новошичі, Ортиничі, що входять до складу Бистрицької сільської ради, та перспективи їх розвитку інформував Бистрицький сільський голова Андрій Ікало.

Серед питань, які порушували під час виступів і запитань учасники заходу, створення ОТГ, вивезення та захоронення сміття, екологічні проблеми, які створює свинокомплекс, земельні відносини і т.п.

У зустрічі взяли участь голова РДА Андрій Шевкенич, його заступник Володимир Ханас, депутати районної ради Ярослав Коколюс та Владислав Грицюта.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *