15.04.2021

Нардеп Грановський заявив про непричетність до суду проти директора ДБР Труби

Народний депутат від БПП Олександр Грановський відкинув заяви в ЗМІ про те, що він причетний до судів, через які главу Державного бюро розслідувань (ДБР) Романа Трубу можуть усунути з посади.

Грановський на своїй сторінці в Facebook заявив, що, за інформацією його джерел, ініціатором подібних заяв є сам Труба. Водночас, нардеп зазначив, що до нього приходив соратник директора ДБР.

«Я сподіваюся, що вам дослівно передали суть нашої розмови, яка, за великим рахунком, зводилася до декількох базових принципів: я, як народний депутат України, мрію про те, щоб ДБР працювало краще, ніж НАБУ, мрію одночасно про те, щоб співробітники не брали хабарі, підкреслив неодноразово, що у мене немає ніяких персональних інтересів в розрізі роботи ДБР», – написав нардеп.

Грановський підкреслив, що в списку співробітників ДБР, які успішно пройшли відбір, немає ставлеників Труби.

«Як я розумію, ви не хочете призначати співробітників, так як в їх числі немає ваших людей. Я вас можу зрозуміти. Напевно, ваші люди не здали іспити. Допомогти в цій справі ніяк не можу. З метою блокування таких призначень ви послалися на відсутність у вас результатів поліграфічних досліджень і низька якість роботи зовнішньої комісії, яка, дозволю собі нагадати, і вас обрала, «прости господи», – повідомив нардеп.

Політик заявив, що цікавитися позовами проти Труби почав зовсім недавно і встиг з’ясувати, що мова йде про люстраційну перевірку, яку глава ДБР пройшов «якось» по-своєму «. Про інші речі, в яких Труба фігурує як свідок, Грановський заявив, що «щось чув». Наостанок нардеп порадив директору ДБР не слухати порадників, які можуть «завести в пекло».

Нагадаємо, один з переможців конкурсу до Державного бюро розслідувань судиться з главою відомства Романом Трубою через відмову призначити його на посаду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *