30.11.2021

«Народний фронт» виступає за ухвалення закону про іноземних агентів

Фракція «Народний фронт» ініціює створення законопроекту про реєстрацію іноземних агентів в Україні, відповідно до якого, ЗМІ чи неурядові організації, які будуть визнані іноземними агентами, будуть зобов’язані інформувати українців, що вони діють в інтересах іноземної держави.

Про це заявив лідер фракції «Народний фронт» Максим Бурбак на погоджувальній раді парламенту, зазначивши, що відповідний законопроект потрібно невідкладно розробити та внести на розгляд Верховної Ради, передає інтернет-видання UA1.

«Ми вважаємо що ЗМІ чи неурядові організації, які згідно з цим законом будуть визнані такими, що є іноземними агентами, будуть зобов’язані на постійній основі інформувати громадян України, що вони діють в інтересах іноземної держави», – повідомив глава фракції «Народний фронт».

За словами Бурбака, в Україні діє розгалужена мережа замаскованої і явної російської агентури.

«Вони беруть під контроль телеканали та інші медіа, жонглюють своїми політичними пішаками, а «Россотрудничество» плодить тут безліч нібито громадських організацій, незалежних ні від кого, крім Росії», – додав глава фракції «Народний фронт».

Нагадаємо, політолог Олексій Якубін вважає, що «Народний фронт» має намір встановити контроль над ЗМІ під прикриттям ініціатив про захист мови.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *