28.05.2022

Названа небезпека від використання овочевих масок для обличчя

Популярні влітку маски з овочів і фруктів не приносять ніякого ефекту, вони можуть нашкодити вашому здоров’ю.

Про це попереджає косметолог та лікар-дерматолог Аміна Бердова, передає ЮФ, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Досить популярно влітку використовувати маски з овочів і фруктів. В інтернеті величезна кількість рецептів та відеоуроків, але варто добре подумати, перш ніж користуватися такими масками.

Багато обіцяють, що можна позбутися від пігментних плям, підтягнути шкіру обличчя і боротися зі зморшками простими народними способами. Але ніхто не каже, що можна нашкодити шкірі, отримати дерматит та опіки.

Дерматолог зазначила, що шкіра – це бар’єр між організмом і навколишнім середовищем. Щоб отримати вітаміни з фруктів та овочів, їх потрібно вводити підшкірно, а при використанні звичайних масок ефекту немає. Всі фрукти та овочі здатні викликати алергічну реакцію, наприклад, завдяки масці з помідорів можна отримати досить серйозні опіки.

Нагадаємо, дослідження, проведене вченими з університету в Техасі, показало, що якщо людина не спить нормально 7 ночей,  це призводить до генетичних змін. Після цього лікарі розповіли про наслідки недосипання. Воно призводить до розвитку серйозних проблем зі здоров’ям. Це хвороби серця, ожиріння, зниження лібідо.

Кардіологи рекомендують морські купання через те, що завдяки ефекту легкого масажу від хвиль, підвищується тонус судин, поліпшується циркуляція крові, зміцнюється вся серцево-судинна система, знижується тиск.

Крім того, звичка починати нові справи з понеділка – далеко не найкраща, так само як невдалою є ідея виходити з відпустку на початку тижня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *