30.11.2021

Не було медичної карти. У Запорізькій області чоловік із металом в оці не міг потрапити до лікаря 3 дні

У Пологівському районі стався інцидент у районній лікарні. Пацієнт звинувачує лікаря-офтальмолога у тому, що та відмовилася надавати йому допомогу та оглядати без медичної карти.

Сообщает портал АНТИКОР со ссылкой на СМИ.

Повідомляється, що місцевий житель отримав травму — йому до ока потрапила металева стружка. Чоловік намагався потрапити до офтальмолога місцевої лікарні три дня, однак йому це вдавалося.

З’ясувалося, що лікар у поліклініці веде прийом до 10 години, потім проводить профогляд на одному з підприємств міста. За словами потерпілого, коли офтальмолога всеж вдалося застати — вона відмовилася оглядати та надавати допомогу постраждалому, оскільки у нього не було медичної карти, передає Актуально. 

Через гострий біль, який чоловік терпів увесь цей час, йому довелося звернутися до лікарні сусіднього Оріхівського району, де постраждалий і отрима допомого. Знову ж з його слів, оріхівський лікар провів огляд та видалив стороннє тіло без картки хворого.

Головний лікар Пологівської районної лікарні пояснив, що наявність карти — це дотримання стандартів роботи, однак у разі її відсутності у допомозі не відмовляють. Щодо відсутності лікаря на місті очільник лікарні сказав, що за потреби спеціаліста завжди можуть викликати до поліклініки на прохання хворого.

Офтальмолог пояснила головному лікарю, що чоловік який зайшов до кабінету абсолютно нічого не сказав про проблему і на вимогу надати медичну карту, просто пішов геть. Нагадаємо, лікарі прооперували хлопця, який намагався покінчити з собою після масового вбивства в Керчі.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *