20.10.2021

Останній день осені: 10 крутих пісень листопада, які варто почути

Період наспівування пісень Frank Sinatra і переглядів фільмів «Сам удома» вже не за горами! І поки наші міста ще не засипало густим і лапатим снігом, а бажання поставити ялинку не досягнуло свого максимуму – давайте згадаємо про музику, яку подарував нам останній місяць осені.

Серед усього музичного різноманіття LifeStyle 24 обрав 10 музичних прем’єр листопада, які вважаємо гідними вашої уваги. Вмикайте голосніше та насолоджуйтесь!

Читайте також: Проти осінньої депресії: 10 пісень жовтня, які піднімуть вам настрій

Бумбокс – Твiй на 100%

Старий добрий «Бумбокс» повернувся – таке до болю знайоме розмірене звучання, простий і водночас такий проникливий текст, який наче писали про кожного з нас. Все це про нову композицію гурту «Твiй на 100%». 

Це на сто відсотків реальна історія. Пісня, на яку надихнула мене зустріч із однією зі слухачок, яка просто мені вивалила свою історію, а я цю історію віддав вам. Ця пісня була написана швидко, за один переліт, може тому вона така драйвова,
– так розповідає Андрій Хливнюк про нову пісню. 

Відомо, що композиція увійде до альбому «Таємний Код». Першим cинглом нового альбому став дует з гуртом The Gitas –  «Тримай мене». Композиція була презентована в червні 2018 року і наробила неабиякого шуму в мережі! Ще б пак, цю пісню можна слухати на повторі здається вічно. 

Бумбокс – Твiй на 100% (слухати онлайн)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *