30.11.2021

Порошенко буде першим президентом в Україні, якого посадять – Саакашвілі

Лідер «Руху нових сил» Михайло Саакашвілі не має ані найменших сумнівів, що голос на плівці, яку оприлюднив народний депутат Олександр Онищенко, належить главі української держави Петрові Порошенку.

Про це він заявив в ефірі телеканалу NewsOne.

Очільник «Руху нових сил» зауважує, що на оприлюдненому Онищенком записі не просто розмова – після неї були конкретні дії.

«Є конкретна ситуація, є банальний хабар. Були дії, був конкретний кримінальний злочин, який було скоєно на очах українського народу. І у цього Злочевського з боку України зняті звинувачення, у нього півмільярда доларів. Порошенко на цих плівках каже: класний хлопець Коля – після того, як Коля обіцяв йому 10 млн доларів», – зазначив Саакашвілі.Політик наголосив, що Порошенко не гідний бути президентом.

«Та який це президент! Це не президент. Це торговець такий огидний, барига низької проби. Це людина, яка просто не гідна називатися не те, щоб президентом. Це базарний шахрай, шулер, який стоїть на ринку», – додав він.

Досі, зазначає Саакашвілі, можна було вважати владу бездарною, але зараз це кримінальний злочин. Нині Порошенко, вважає він, чіплятиметься за владу, аби не потрапити у в’язницю.

«До Росії він не втече, бо там уже сидить банда, яка туди його і не впустить. Захід його точно посадить. А в Україні він буде першим президентом, якого посадять», – заявив політик.

Тепер, на думку лідера «Руху нових сил», потрібно зібрати всі дані, чітко готуватися до того, щоб не дати Порошенку, Кононенку та іншим утекти з України.

Нагадаємо, колишній глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко переконаний, що оприлюдненої інформації більш ніж достатньо для відкриття кримінальних справ та імпічменту президента Петра Порошенка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *