19.05.2022

Путін про щось домовився: в Росії зробили гучну заяву про втрату частини території

Передача частини Курильських островів Японії може означати, що президент РФ Володимир Путін виторгував щось більше, що важливе для нього, а не для Росії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю виданню “Ехо Москви” розповів відомий російський журналіст Олексій Венедиктов.

За словами головного редактора видання, Путін готовий завжди пожертвувати чимось заради отримання більших переваг.

“Тому весь цей ажіотаж… Для Японії – важлива Японія, а для Путіна це важлива не Росія… яка там гряда? Подивися: там на всіх островах 20 тисяч населення, а тут мова йде про двох реально островах зовсім маленьких”, – стверджує Венедиктов.

Як зазначає Венедиктов, за цим рішенням Росії може стояти щось набагато важливіше.

“Путін дуже прагматичний. Він може розміняти менше на більше. Менше – це кілька островів, але це ні про що, а ось що тепер точно у Другій світовій війні крапка – це значить – переможець. І тому, як тільки ми дивимося позицію навіть російського МЗС сьогодні, грубувату позицію, ми бачимо, що ми говоримо про мир, а ви про острови, а ми говоримо про мир. Ви спочатку мир підпишіть, а потім ми будемо … І ось ця історія”, – заявив Венедиктов.

“Я точно розумію, що вони про щось домовилися. Я точно розумію, що заява Абе викликала роздратування у російської сторони, я це просто бачив. Ось сьогодні воно вилилося в запрошення посла в Міністерство закордонних справ напередодні приїзду міністра закордонних справ Японії. Японці дуже чутливі до таких історій. Прем’єр-міністр Японії їде на могилу батька, який брав участь в цьому …”, – резюмував Венедиктов.

Нагадаємо, колишній ватажок терористів «ДНР» Ігор Стрєлков-Гіркін закликає росіян вийти на акцію протесту в Москві, проти можливої передачі частини Курильських островів Японії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *