22.05.2022

Путіну повідомили погану новину щодо Криму

Сприятливий для рейтингу російського президента Володимира Путіна ефект від анексії Криму вичерпується, а повторити цей «фокус» ще раз навряд чи вдасться, адже ефект несподіванки можна використовувати тільки один раз.

Про це в статті для НАРОДНОЇ ПРАВДИ пише Євген Магда, директор Інституту світової політики.

Майбутнє для Путіна складається за найгіршим сценарієм. Адже, як підкреслює Магда, після новорічних свят навіть російські придворні соціологічні служби зафіксували стрімке падіння рейтингу Путіна. Всеросійський центр вивчення громадської думки зазначав, що президенту довіряють тільки 33,4% опитаних.

При цьому і за межами країни все зовсім не гладко. Навіть Олександр Лукашенко, нагадує Магда, пручається спробам створити Союзну державу з РФ, хоча 20 років тому прагнув не тільки заснувати її, але й очолити.

“Кремлю сьогодні потрібні зовнішньополітичні успіхи, які б не дратували світовий бомонд, представникам якого, на відміну від Путіна, доводиться регулярно відповідати перед співгромадянами-виборцями. Наближаються вибори до Європарламенту, на яких питання взаємин з Росією буде для низки європейських політиків серед ключових”, – резюмував експерт.

Читати матеріал “Крим – все, Путін влаштував танці та шукає нової війни” можна тут.

Зараз президент Росії Володимир Путін відкрито конфліктує зі Сполученими Штатами. Приміром, на зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом він заявив, що військовослужбовці США знаходяться на території Сирії незаконно. Крім того, Кремль критикує Дональда Трампа, адже США закликають президента Венесуели Ніколаса Мадуро передати владу голові Національної асамблеї Хуану Гуаідо (РФ навпаки підтримує Мадуро).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *