22.05.2022

Рева: Із $8 млн премії Коболєв повинен був сплатити лише 8 тис. грн

Глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повинен був сплатити 8 тис. гривень єдиного соціального внеску (ЄСВ) з отриманої премії в розмірі майже 8 млн доларів.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу NewsOne.

«Заплатили одному керівнику однієї відомої державної компанії (главі «Нафтогазу» Андрію Коболєву – ред.) бонус в 8 млн доларів. Як він ними розпорядився? Переслав за кордон мамі. Я вважаю, що він «молодець». Маму треба поважати і він мамі відправив 8 млн доларів. А скільки всі мами України отримали від цього бонусу? Він же повинен був заплатити єдиний соціальний внесок, який піде іншим мамам. Знаєте яку суму? 8 тис. гривень», – розповів Рева.За його словами, така ситуація склалася через те, що в Україні існує обмеження щодо сплати єдиного соціального внеску в 55 тис. гривень, тобто з суми понад 55 тис. гривень нічого не платиться.

«У всіх країнах існує прогресивна система, а у нас унікальна система – 55 тисяч і все», – зауважив очільник Мінсоцполітики.

Нагадаємо, голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв переказав свою премію за перемогу в Стокгольмському арбітражі з «Газпромом» мамі в США, щоб, як він визнав, уникнути арешту грошей в разі програшу апеляції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *