24.01.2022

Росія підтримує війну на Донбасі, намагаючись переконати, що її там немає, — ОБСЄ

Росія підтримує війну на Донбасі, намагаючись переконати, що її там немає, — ОБСЄ

Підтримувана Росією війна на cході України є центральною темою порядку денного засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні.

Про це повідомляє представництво США при Організації з безпеки і співробітництва в Європі, пише Голос Америки.

"Починається п’ятий календарний рік з часу коли Росія розпочала конфлікт. Хоча у нас є узгоджений шлях до мирного врегулювання у вигляді Мінських домовленостей, прогрес до цієї мети є непевним", — йдеться в заяві представництва США при ОБСЄ.

"Росія все ще відмовляється брати на себе відповідальність за свою роль у конфлікті, незважаючи на численні свідчення того, що вона озброює, навчає, здійснює керівництво та воює спільно з антиурядовими силами на сході України", — заявив тимчасово повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміан.

"Коли Москва підписала Мінські домовленості, ми сподівались, що Росія виконає свої зобов’язання і вживатиме кроки, щоб припинити кровопролиття на Донбасі", — наголошує Каміан.

"Після 40-ка поновлень домовленості про припинення вогню, стало очевидно, що Росія може стримувати свої сили за бажанням. Однак, ми знову і знову чуємо її заявки про те, що Україна – на межі громадянської війни, і що це внутрішній конфлікт. Знову ж, підкреслюю: початок мирного врегулювання цього конфлікту є дії Росії з припинення вогню, виведення сил та відведення зброї, забороненої Мінськими домовленостями", — заявив посадовець.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *