28.05.2022

Самовисуванець Гришин не потрапив до кадрового резерву Володимира Зеленського

Ненароком проаналізувавши девіантну поведінку депутата Запорізької обласної ради Гришина Ярослава Володимировича, нам вдалося знайти з’ясовні причини її виникнення. Згадується подія дворічної давнини, коли губернатор Костянтин Бриль нагородив Ярослава Гришина медаллю «За розвиток Запорізького краю». Доречно було б наголосити на тому, що названу нагороду депутат для себе старанно випрошував протягом тривалого часу. Отримавши довгоочікуване визнання, в подяку Гришин не упустив жодної можливості публічно звинувачувати губернатора в корупції та недбайливому відношенні до Запорізького краю, пов’язуючи це з відсутністю запорізького походження.

Самовисуванець Гришин не потрапив до кадрового резерву Володимира Зеленського

Подібні цькування з боку Гришина тактично нівелював голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак приказкою «не важливо де народився, а важливо за яку віру бився».

Маючи на меті пізнати «віру» Гришина та причини виникнення його недитячих образ, ми передивилися хронологію публічних виступів депутата, в яких він жодного разу не торкнувся дійсно важливого питання, що відноситься до компетенції та рівня обласної адміністрації та обласної ради. Однак, ми нарахували щонайменш 38 згадувань ім’я губернатора та, припускаємо, ця цифра буде значно більшою, якщо детальніше дослідити простір мережі Інтернет та уважніше переглянути сесії облради.

Не забував Гришин згадувати і прокурора області Валерія Романова, якого, як і Бриля, звинувачував в парашутизмі та корупції. Таких гучних згадувань ми нарахували щонайменше 27. Мимоволі прослизає думка чому при такому прискіпливому зосередженні уваги на обраних персон, незалежний борець за справедливість не прив’язує до огидної корупції прокуратуру № 2. Особисто нам така тактика зрозуміла, адже для цього є всі підстави. Річ в тому, що славетний адвокат-депутат тісно пов’язаний з верхівкою вказаної установи. Впродовж тривалого часу існує концепція штучно створеної проблематики, яка вирішується не очевидним способом відстоювання інтересів у залі суду, а при зачинених дверях в прокуратурі № 2 завдяки обміну непустими білими конвертами. Та, погодьтесь, не варто з трибуни голосити про побідні власні «подвиги», набагато затишніше бути тіньовим «решалою» в обоймі «договорняків» та корупції.

Кримінальне провадження стосовно вбивства Гришиним людини влітку 2018 року логічно пояснює справжню мотивацію дій, спрямованих на дискредитацію прокурора області та переведення питання з кримінально-правової площини виключно в політичну.

Віддати належне Гришину, йому вдається отримувати бажані наслідки, оскільки до теперішнього часу при наявності численних експертних висновків, підозру йому досі не висунуто.

Гучні публічні виступи із звинуваченнями Бриля та Романова призвели до популяризації  своєї власної персони, імені та обличчя в публічному просторі,  та як наслідок, створили в уяві можливість висування кандидатури на посаду депутата Верховної Ради України.

Та тільки Гришиним насправді рушать не інтереси Запорізького краю, а лише хворе себелюбство та  надмірно роздуті амбіції з непереборним бажанням зайняти посаду губернатора області. Підтвердженням того є лист Гришина до Президента України Володимира Зеленського з проханням призначити його головою ОДА.

Самовисуванець Гришин не потрапив до кадрового резерву Володимира Зеленського

Свідомість Гришина настільки затуманена, що в його «світлій» голові навіть не промайнула думка як смішно та огидно проситися на такі посади. Та чи варто дивуватися вкрай плоскій уяві, адже депутат не лінується виставляти себе на посміховисько. Тут згадується його промова: «Я йду в депутати, щоб бути держслужбовцем». Прикро, що Ярослав Володимирович як адвокат і депутат не знає цього, але депутат не є державним службовцем.

Ймовірно, в Адміністрації Президента спрацювали запобіжники та здоровий глузд — популіста Гришина не тільки не призначили губернатором, а і взагалі нікуди не взяли. Наразі адвокат вирішив піти в нардепи. Чи успішною буде компанія покаже час.

Якщо знайдуться шукачі насправді добрих або корисних справ депутата Гришина чи адвоката Гришина, то в цьому їх чекає суцільне фіаско, оскільки таких просто не має. Принаймні, нам не вдалось нічого знайти. А протилежний бік цієї медалі виглядає приблизно таким чином.

Стосовно депутатства Гришина в обласній раді:

— Не ініціював жодного дійсно важливого питання;

— Не запропонував та не втілив жодної соціальної ініціативи;

— Не розробив ні однієї обласної програми;

— Не залучив ні однієї копійки інвестицій та фінансування з зовнішніх джерел поза області;

— Не запропонував та не втілив жодного проекту ні соціального, ні земельного, ні економічного, ні екологічного.

Отже, перелік бездіяльності депутата Ярослава Гришина є нескінченним.

Стосовно активної громадської позиції Гришина:

— Жодного разу не з’їздив в зону ООС/АТО з гуманітарною місією;

— Ніколи не захищав вітчизну зі зброєю в руках;

— Не надав благодійної допомоги жодній родині;

— Не допоміг жодній сироті, інваліду, онкохворому, безпритульному.

Отже, список громадської активності Гришина аналогічний списку корисних справ депутата Гришина.

В сфері адвокатства не надав безкоштовної правової допомоги жодній особі Запорізької області. Окрім вищезазначего, на превеликий жаль, і список комерційних проектів не вражає. Згідно відомостей офіційного сайту «судова влада» в 2015 році Ярослав Гришин брав участь в судових справах 36 разів, в 2017 році жодного разу, в 2018 році один раз, в 2019 році жодного разу. Звідки депутат Гришин має кошти на життя залишається загадкою, а відомості розміщені ним в деклараціях викликають серйозні сумніви та є підозрілими.

Отже, Ярослав Гришин, окрім гучних публічних звинувачень Бриля та Романова абсолютно нічого не зробив ні як депутат, ні як активіст, ні як адвокат, а походження його статків є таємницею, як і джерела фінансування.

Завдяки гучним гаслам Гришин намагається потрапити в Раду, де продовжить самостверджуватися за рахунок нових жертв, тільки більш статусних.

Якщо славетний Запорізький край обере собі саме такого представника в парламент, то, мабуть така сумна доля наївного українського суспільства – вірити популістам та обманюватись у виборі знову, знову і знову.

Джерело: important.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *