19.06.2021

Сенцов: Я не так добре себе почуваю, як здається деяким омбудсменам

Засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов у листі від 3 липня написав з колонії, що почувається «нормально», але не так добре, як говорять деякі уповноважені правозахисники.

Лист було оприлюднено на сторінці актриси Римми Зюбіної в Facebook.

Режисер написав, що його стан здоров’я не такий, як говорять уповноважені правозахисники. Цими словами він робить відсилку на російського омбудсмена Тетяну Москалькову.

Також Сенцов повідомив, що його листи з колонії спочатку читає цензор та інші зацікавлені особи, після чого його роздруковують і віддають йому навіть не того ж дня.

«Потім я пишу відповідь, і процедура повторюється в тому ж порядку. Тож, якщо загалом, відповідь приходить через тиждень, але це нормальна швидкість для цієї системи. Тому що звичайні паперові листи з України йдуть місяць і стільки ж назад. Та й губляться часто, на відміну від електронних, долю яких можна відстежити», – написав політв’язень.

Сенцов зазначив, що така ж ситуація виникла з телефонними дзвінками, які навіть можуть навіть не дозволяти.

Нагадаємо, голодування Сенцова почалося 14 травня і неодноразово повідомлялося, що стан режисера погіршується у результаті чого, у нього випадають зуби та волосся.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *