24.01.2022

Сепаратистку викрили у спробах очолити українську школу

У Дружківці Донецької області директором опорної школи може стати вчитель історії Ірина Прус, яка збирала і координувала учасників антиукраїнських мітингів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Павло Островський.

«Знову зрада з Дружківки. У Дружківці хочуть призначити організатора антиукраїнських мітингів директором опорної школи», — зазначив Островський.

Він уточнив, що мова йде про депутата Дружківської міськради Ірину Прус.

«Так місцеві активісти називали партію «Наш край» — через засилля в*тних персонажів у виборчому списку. Очолила партію директор гімназії «Інтелект» Валентина Лугова, головний спікер на цьому відео. Вона називає українських військових терористами, які «нападають на нашу землю» . Однак цікава не тільки персона Лугової. За лаштунками залишилася організатор мітингу, сестра Лугової Ірина Прус (на той момент заступник директора гімназії). За наявними у мене даними, вона займалася збором і координацією учасників антиукраїнської мітингу», — пояснив журналіст.

За слова Островського, в цій школі проходив незаконний референдум, на якому «намалювали понад 90% підтримки ідей російського фашизму».

Крім того, він уточнив, що Ірину Прус хочуть призначити директором школи, яка буде опорною.
«Завтра її назвуть переможцем на так званому «конкурсі». Всі члени комісії проголосують так, як їм скажуть в виконкомі і виберуть одіозну кандидатку директором опорної школи. Тепер вона буде визначати курс розвитку школи», — додав Островський, уточнивши, що раніше в навчальному закладі активно перешкоджали спілкуванню дітей з військовим.

Відзначимо, на заяву Островського відреагував заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Ігор Стокоз.

«Сьогодні на посади керівників не призначають, потенційний кандидат визначається за результатами конкурсу. На конкурс в Дружківці увійшли два кандидати, один з яких і є та персона, про яку сказано вище», — написав Стокоз на своїй сторінці в Facebook.

Він також закликав назвати «кандидатури пристойних і професійних» людей.

«Інакше, поки ви будете кричати, сумнівні особистості будуть і далі пробувати пролізти на посади», — зазначив заступник губернатора.

Островський в свою чергу прокоментував його пост.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *