24.10.2021

Штайнмаєр жорстко відповів Лаврову щодо зґвалтування російськомовної дитини

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр звинуватив російського колегу Сергія Лаврова у втручанні у внутрішні справи ФРН через «справу дівчинки Лізи». Незвично різка заява дипломата у середу, 27 січня, стала відповіддю на претензії Москви у справі «російськомовної дівчинки Лізи», повідомляють Патріоти України з посиланням на Deutsche Welle.

Російський міністр днем раніше сказав, що Німеччина намагається «політкоректно залакувати дійсність заради цілей внутрішньої політики». У заяві Штайнмаєр парирував, що немає жодних підстав для використання інциденту «для політичної пропаганди та втручанні у й без того складну внутрішньонімецьку дискусію про мігрантів та розпалюванні її». Він підкреслив, що німецька влада робить усе можливе для з’ясування обставин резонансної ситуації.

Зі схожою позицією виступив і Федеральний уряд, який застеріг Росію від використання нібито зґвалтування російськомовної дівчинки у Берліні з політичною метою. «Немає жодних причин, власне, не можна використовувати цей випадок як політичний інструмент», — цитує речника уряду Штеффена Зайберта агенція dpa. Штайнмаєр у свою чергу рекомендував владі РФ чекати на результати розслідування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *