28.05.2022

Ситуація навколо ПриватБанку: вкладникам дали дві поради

Після рішення суду про незаконність націоналізації ПриватБанку українцям порадили не панікувати.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів економіст і фінансовий аналітик Олексій Кущ.

Читайте також: Згадали про маріонетку Коломойського: як влада і команда Зеленського відреагували на рішення щодо ПриватБанку

За словами експерта, суд прийняв небезпечне рішення по ПриватБанку, особливого з урахуванням його значущості для фінансової системи країни:

«Ситуація з “ПриватБанком” нагадує скриньку Пандори, яка сьогодні була відкрита в суді. Ці маніпуляції більше схожі на гру дітей з сірниками, тобто населення може абсолютно неправильно інтерпретувати події, що відбуваються. Воно може сприйняти бажання колишніх власників повернути собі банк за чисту монету. В такому випадку паніка, яка може виникнути на ринку, ризикує охопити практично весь сегмент державних банків. На сьогоднішній день це майже 60% всіх коштів населення».

У такий небезпечній ситуації Олексій Кущ дав українцям дві корисних поради:

«У будь-якому випадку, паніка – поганий порадник. Тим не менш, розслаблятися теж не варто, тому що, запустивши судові процедури, учасники цього процесу фактично випустили джина з пляшки. Тепер все залежить від витримки населення.

Я б дав загальну пораду українцям тримати гроші або у твердій валюті, умовно кажучи, в надійному банківському сейфі, або, якщо є бажання зберігати банківський депозит у гривні, то робити це в першокласному банку з іноземним капіталом. В такому разі не доведеться піддаватися паніці й можна буде зберегти кілька мільйонів нервових клітин».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *