28.05.2022

Слабо відновити законність? – Саакашвілі закликав Порошенка повернути йому громадянство

Колишній президент Грузії, екс-глава Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі закликав президента України Петра Порошенка повернути йому громадянство і впустити його до країни.

Про це йдеться у його відеозверненні, оприлюдненому в Facebook.

За словами політика, Порошенко позбавив його громадянства, коли самого Саакашвілі не було в Україні, оскільки поїхав до США лобіювати в Конгресі інтереси України.

«Позбавили ви мене громадянства з порушенням українського законодавства та з порушенням міжнародних норм, бо не можна позбавляти громадянства людину, яка не має громадянства іншої країни», – зазначив Саакашвілі.

Наразі ж, зауважив політик, через тиск президентської адміністрації справи щодо повернення йому громадянства затримують у судах.

«Просте запитання до вас: слабо відновити законність, повернути мені мій український паспорт і пустити мене до України? Якщо ви не боїтеся, якщо ви дійсно такий сміливий, дійсно вирішили змінитися, у вас є можливість так вчинити, вчинити як гарант законності, вчинити по-людськи правильно», – наголосив він.Саакашвілі додав, що не даватиме Порошенку 24 години, адже у того «достатньо часу до другого туру президентських виборів, щоб вчинити за законом і за міжнародним правом».

Нагадаємо, раніше екс-глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі пообіцяв повернутися до України в разі перемоги на виборах кандидата у президенти Володимира Зеленського й відновити своє українське громадянство.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *