25.05.2022

Сьогодні у Львові 113 перспективних спортсменів і тренерів отримали премії

Сьогодні, 19 грудня, у Львівській міській раді відбулось вручення премій талановитим та перспективним спортсменам і тренерам за результатами року у рамках «Програми надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова на 2017−2020 роки».

Про це повідомляє ЛМР.

Грошові винагороди отримали 113 спортсменів та тренерів-переможців конкурсу. Міський голова Львова привітав переможців та побажав гарних результатів у всіх наступних змаганнях.

«Для мене дуже важливо, щоби люди, які працюють для свого розвитку, працюють, навчаючи інших, – мали подяку і мали оцінку своєї праці. Ми стараємося встановлювати стандарти, які потім для інших міст є також прийнятними. Ми ідемо першими цієї дорогою. Ніщо не дає таких сильних емоцій, такого натхнення, як наша перемога, український прапор і український гімн. Дякую вам за вашу працю», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Хочу подякувати вам, тому що ви є представники спорту високих досягнень і дійсно ті особи, які прославляють наше місто і нашу країну на міжнародній арені. В нас у місті діє дуже багато програм: підтримка тренерів, спортсменів і Кубки Львова. І дуже приємно, що ці програми стараються продублювати інші міста. Ми перші, хто стимулює тренерів і спортсменів для того, щоб вони виступали за Львів і приносили славу нашому славетному місту», – додав Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту ЛМР.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *