28.05.2022

Справа Януковича: суд видалився до нарадчої кімнати

Наразі невідомо, коли відбудеться оголошення вироку

Оболонський райсуд Києва пішов до нарадчої кімнати у справі про держзраду Віктора Януковича для ухвалення рішення. Про це в залі суду заявив головуючий Владислав Дев’ятко, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, сьогодні, 5 грудня, під час засідання суд відмовив стороні захисту у клопотанні щодо призупинення судового провадження та відправився до нарадчої кімнати для прийнятя рішення.

«У задоволенні клопотання щодо допиту лікаря, а також щодо зупинення судового провадження відмовити. Враховуючи, що медичні довідки не містять інформації про те, що Янукович не може виступати в суді. Суд не вбачає підстав для подальших перерв у провадженні. У нас сьогодні відбувається 89 судове засідання. На кожне з цих засідань Янукович викликався,йому надавались всі можливості для виступу в суді. Без поважних причин на відеоконференцзв’язок він не вийшов. Суд спробує і забов’язаний оцінити його позицію. Право на захист було реалізовано повністю. Суд виходить до нарадчої кімнати для ухвалення рішення у даній справі», — сказав він. 

Адвокат Януковича Олександр Горошинський зазначив, що після отримання вироку сторона захисту буде узгоджувати позицію з клієнтом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *