28.05.2022

Суд відмовив АРМА у передачі арештованого майна Продана

Суд не передав Національному агентству з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) арештоване майно екс-в.о. голови ДФС Мирослава Продана.

Про це йдеться у матеріалах суду.

Зазначається, що у лютому суд розглянув клопотання НАБУ про передачу арештованого майна Продана в управління АРМА.

Зокрема, агентство просило передати кілька квартир, будинок і три автомобілі.

Адвокати Продана передачу у судовій залі заперечили, бо майно є власністю не самого Продана, а його родичів, а також товариства «Компанія Антей».

Невдовзі суд визнав, що клопотання не підлягає задоволенню.

До слова, екс-в.о.керівника Мирослава Продана підозрюють у незаконному набутті активів на 89,5 млн грн. За даними НАБУ, майно чиновник оформив на довірених осіб. Зокрема, 76,6 млн грн витратив на маєтки у Туреччині.

Однак бюро продовжує розслідувати причетність фігуранта до квартир у ЖК «Французький квартал» і будинку у м. Могилів-Подільський та ін.

4 грудня суд відпустив на особисту поруку народних депутатів і Героїв України, зобов’язав здати закордонний паспорт та електронний пристрій контролю.

Справа Продана 29 серпня 2018 року була виділена з провадження щодо зловживань службових осіб ДФС. На початку вересня 2018-го в.о. керівника ДФС Мирослав Продан пішов у відставку.

Нагадаємо, журналісти знайшли у Могилеві-Подільському сестру екс-в.о. очільника Державної фіскальної служби Мирослава Продана, на яку оформлена квартира у київському ЖК бізнес-класу «Лідер», де проживає сам колишній керівник ДФС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *