21.10.2021

У Львові сім будинків досі не готові до зими

У Львові станом на 18 жовтня залишалося 7 будинків, які не мають акту готовності до зими.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Зокрема це будинки за адресами:

  • у Залізничному районі – вул. Виговського, 15 (ЖБК «Виробник-2»), вул. Яворницького, 9а (ОСББ «Гармонія, 9а»), вул. Патона, 6 («УК Зразковий дім»), вул. Патона, 2 (ОСББ «Перший на Патона»).
  • у Личаківському районі – вул. Личаківська, 81 (ЛКП «Господар»).
  • у Франківському районі – вул. Городоцька, 187 (ОСББ «Спільний дах»), вул. Наукова, 50 (ОСББ «Наукова, 50»).

«Щоб подати опалення до будинку, будинок має бути технічно готовим до цього. Тобто, впродовж літа балансоутримувачі будинків мають провести відповідний комплекс робіт, щоб внутрішньобудинкова система опалення була готовою до роботи в зимовий період. Далі спільно з представником теплопостачальної організації вони підписують акт готовності будинку до зими. Станом на п’ятницю, 18 жовтня, маємо 7 будинків, які досі не підписали акти готовності. Звертаємося до власників цих будинків якнайшвидше підписати акти, щоб тепловики могли заповнити водою будинкові системи опалення. Адже вони мали достатньо часу, щоб забезпечити готовність будинків до зими», – повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що опалювальний сезон в країні почнеться в нормальному режимі за винятком двох міст – у Черкаській і Львівській областях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *