20.01.2022

У Зеленського допускають розпуск Ради через відсутність коаліції

Речник штабу переможця президентських виборів Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що розпуск Верховної Ради можливий через відсутність коаліції в парламенті.

Про це він сказав в ефірі 112-Украина.

За його словами, в коаліції не вистачає народних депутатів.

«Розпуск можливий, тому що станом на сьогодні коаліції немає. Коаліція складається з 2 фракцій. В цих фракціях не вистачає народних депутатів, тобто їх там менше, ніж 226. До Андрія Парубія зверталися мільйон організацій, писали листи, просили надати поіменний список, скільки народних депутатів входить у коаліцію. Листи приходили – відповідь не надходила. До речі, це порушення чинного законодавства. Тому є прецедент того, що розпуск може мати місце», – заявив Разумков.

Він також зазначив, що існують певні часові обмеження.

«Рада не може бути розпущена пізніше, ніж… Сьогодні по-різному рахують юристи, найчастіше вони схиляються, що це 27 число. Саме тому, як нам здається, ЦВК затягує процес оприлюднення результатів, а потім Рада затягуватиме процес інавгурації, щоб він був після терміну, коли Рада може бути розпущена», – підкреслив Разумков.

Нагадаємо, переможець президентських виборів Володимир Зеленський напередодні заявив, що Центральна виборча комісія навмисно затягує з оголошенням офіційних результатів голосування, щоб у нього не було можливості розпустити Верховну Раду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *