19.05.2022

Українців попередили про різке знецінення долара: що варто знати

В Україні спостерігається падіння курсу долара – протягом останніх тижнів “зелений” опустився до рекордної за два роки позначки.

На думку експертів, ймовірно, до 20 липня долар коливатиметься нижче психологічної позначки, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель.

“Готівковий долар в банках може торгуватися близько 25,7/26,1 грн/$”, – прогнозує старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб.

Зниження і зростання близько поточних оцінок свідчать про те, що валюта закріпилася на рівні своєї тимчасової рівноваги. Однак, рано чи пізно сезонні фактори ревальвації поступляться своїми позиціями девальваційним факторам.

Фінансовий експерт Єгор Комов вважає, що курс долара буде перебувати нижче психологічної позначки в 26 грн/$, проте експерт вважає, що найбільш вірогідний рівень – 25,7 грн/$.

Нагадаємо, раніше видання The Economist оприлюднило оновлені дані по рейтингу світових валют: так званий індекс Біг Мака: — вартість гривні недооцінено на 61,3%, а реальний курс по купівельної спроможності повинен бути в розмірі $9,93 грн за $1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *