22.05.2022

Українська влада розповіла, як спостерігає за руйнуванням путінського моста у Крим

Україна з точністю до міліметрів знає про проблеми Керченського мосту.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Нещодавно Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб повідомило про дослідження щодо стану Керченського мосту, проведені з космосу. Там були вказані просідання ділянок мосту буквально в сантиметрах – що викликало критику і сміх в мережі.

Георгій Тука пояснив, звідки взялися ці дані:

“Це не перші знімки. Ми вже публікували знімки і докази, що Крим перетворюється на пустелю, та щодо підприємства «Кримський титан». Робили їх не ми, нам ці результати прийшли від західних партнерів. Супутники постійно моніторять цей район і за нашими заявками проводять вимірювання.

До висновків про стан Кримського мосту дослідники дійшли на основі інтерферометричного методу – після дослідження критичних ділянок. Цей аналіз дозволяє проводити виміри з точністю до міліметрів і робити точні прогнози”.

“Метод описаний, він не є якимось «супер-пупер» секретним. Так що нехай собі сміються”, – додав заступник міністра.

Повну версію інтерв’ю з заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб можна прочитати тут: Ми з точністю до міліметрів знаємо, що відбувається з Кримським мостом – Георгій Тука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *