19.05.2022

В Україні назвали єдину умову повернення Криму і сказали, що треба робити

Для того, щоб Україна зрештою перемогла в питанні Криму, Києву потрібно не програти війну в цілому.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ заявив відомий журналіст, кримчанин Павло Казарін.

На його думку, Україні потрібно використовувати нинішню ситуацію для проведення реформ, зміцнення армії, вироблення нового соціального договору, в тому числі і етичного, в рамках якого Крим і Донбас будуть невід’ємною частиною України, Росія – країною-агресором. Потрібно домагатися економічної ефективності, додав експерт, приводити своє законодавство у відповідність до європейських стандартів.

Казарін впевнений, Україні не треба тішити себе ілюзіями з приводу того, що Росія буде добровільно відновлювати українську територіальну цілісність зразка 2013 року.

“Потрібно бути готовими до того, що це питання схоже на фенечку. Вона складається з величезної кількості бісеринок, і не можна сказати, що якась із них важливіша за іншу”, – додав він.

Журналіст також підкреслив, головна і обов’язкова умова для перемоги в питанні Криму – перемога у війні в цілому: “Питання щодо Криму не стоїть ізольовано від інших, це як фінальна точка дуже довгого шляху”.

Читати інтерв’ю повністю: Єдиний шанс повернути Україні Крим – перемога у війні – відомий журналіст

У мережі показали супутникові знімки російської системи зенітних ракетних комплексів С-400, розгорнутої в окупованому Джанкої.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *