28.05.2022

Вакарчук прийняв рішення про участь у виборах президента

Лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що не балотуватиметься на пост президента України в 2019 році. Заяву про своє рішення він опублікував у відеозверненні на YouTube, зазначивши, що раніше неодноразово повідомляв про відсутність президентських амбіцій.

«Я неодноразово заявляв, що влада як така, президентський пост як такий – мені не цікаві. Мене цікавлять справжні зміни в країні! І щоб розставити всі крапки над «і», зняти всі питання, офіційно заявляю: я, Святослав Вакарчук, не братиму участі в президентських виборах 2019 року», – підкреслив Вакарчук.

За його словами, він добре усвідомлює, що зараз, в джинсах «може зробити більше для країни, ніж надівши краватку». Вакарчук зазначив, що його команда буде працювати над перемогою проєвропейських сил.

«Я не збираюся стояти осторонь. Кожен день, спілкуючись з людьми, я відчуваю їх розчарування і зневіра. Я бачу, як корупція і несправедливість роз’їдають нашу країну зсередини. Я бачу, як безпринципність політиків і жадібність чиновників роблять нашу країну слабкіше. Так не має бути! І в наших силах це змінити», – резюмував Вакарчук.Нагадаємо, Вакарчук заявив, що планує йти в політику.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *