19.05.2022

Вавриш: Кличко все плутає. Хто може бути «смотрящим», крім мера?

Гендиректор компанії «SAGA Development» Андрій Вавриш заперечує, що він є «смотрящим» за Києвом від Офісу президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляється в інтерв’ю НВ Бізнес.

«Віталій Кличко все, як завжди, плутає. Його могли попередити, що я буду дзвонити щодо питання «Українського дому» – не більше того. Я думаю, що ця подія, висмоктана з пальця», — вважає Вавриш.

Вавриш вважає, що Богдан запропонував Кличку щось на зразок: «Не кради, розжени «смотрящих», перестань сприймати бюджет як власну кишеню – і жодних претензій не буде» – але той вирішив «влаштувати скандал, сказати, що ображають».

Чутки про те, що зараз «смотрящим» за Києвом є Вадим Столар, на його думку, повинні підтвердити чи спростувати правоохоронні органи.

Вавриш також розповів, що познайомився з Богданом близько 7 років тому – і вже не пам’ятає, як. На запитання, чи є у них родинні стосунки з главою ОП, бізнесмен відповів, що ні.

На запитання, як часто вони бачаться і чи радиться з ним Богдан, бізнесмен відповів лише: «Я намагаюся триматися подалі від державної влади».

Але те, що бачився з Богданом після призначення того на посаду голови Офісу президента, Вавриш підтвердив.

А на запитання, що обговорювали, відповів: «У нас багато особистих, сімейних тем для обговорення. Займатися обговоренням державних справ після таких складних робочих днів – просто немає сил».

НагадаємоНАБУ з’ясує, чи пропонували Богдану $20 млн за Кличка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *