25.05.2022

Євробачення-2019: у першому півфіналі шоу розгорівся скандал

Пристрасний поцілунок двох чоловіків, глядачів пісенного конкурсу Євробачення-2019, обурив соцмережі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Так, пару, що цілується показали під час виступу ізраїльської співачки Дани Інтернешнл.

Євробачення-2019: у першому півфіналі шоу розгорівся скандал

Інтернет-користувачі назвали кадри непристойними.

“Абсолютно огидно”, “Скільки геїв”, “Таке відчуття, що я подивилася не музичний конкурс, а гейское шоу, одні прапори ЛГБТ і поцілунки мужиків. Не треба забувати для чого ми всі зібралися, це музичний конкурс”, “Бідні мої очі, непристойно таке показувати по телевізору. Жах”, — обурилися люди.

Євробачення-2019: у першому півфіналі шоу розгорівся скандал Євробачення-2019: у першому півфіналі шоу розгорівся скандал Євробачення-2019: у першому півфіналі шоу розгорівся скандал Євробачення-2019: у першому півфіналі шоу розгорівся скандал Євробачення-2019: у першому півфіналі шоу розгорівся скандал Євробачення-2019: у першому півфіналі шоу розгорівся скандал

Нагадаємо, Дана Інтернешнл — ізраїльська співачка-транссексуал, яка перемогла на конкурсі Євробачення-1998 з піснею Diva, отримавши 174 бали. Після тріумфу в конкурсі альбом співачки розійшовся накладом понад 400 тисяч копій у всьому світі.

Раніше Verka Serduchka.ART опублікувала яскраві фотографії з церемонії відкриття міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2019”.

Напередодні з’явився новий прогноз букмекерів про переможця міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2019”. Так, на першому місці – представник Нідерландів (21%), на другому – учасник від Швеції (14%), на третьому – Франції (11%), четвертому – від Росії (9%), а замикає п’ятірку представник Азербайджану (7 %), найменше шансів у представника Чорногорії (1%).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *